Blogurile din browserul meu

O leapşa primită de la Makavelis. Mă rog, o putea lua cine voia, dar pentru că nu mai primisem de mult o leapşă, am zis să încerc şi eu.

Trebuie să mă uit în History şi să scriu aici blogurile pe care le-am vizitat în ordine alfabetică. Mulţi pe care îi citesc s-ar putea să nu apară aici pentru că le văd articolele în reader. Totuşi, să vedem ce apare.

A – A.Dragos | B – Bobby Voicu | C – Califlor; Cipslim; Crok; Chinezu; CristinaPK | D – De ce? | E – nimic | F – nimic | G – Eu; Groparu | H – nimic | I – Innocente | J – nimic | K – nimic | L – Lungu Alin | M – 22minutes; Makavelis; MariusP | N – neamtu’ | O – nimic | P – PiticiGratis; Piticu | Q – nimic | R – Raluxa | S – nimic | T – nimic | U – nimic | V – Vladinho | W – nimic | X – nimic | Y – nimic | Z – Zoly

Reţine! Dacă apari în listă nu înseamnă că te citesc zilnic, ci pur şi simplu că ţi-am vizitat blogul cel puţin o dată. Cât despre leapşă, o poate lua oricine.

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4195

31 comentarii

  1. Cum la ”E” nimic, Grimule? Ntz, ntz, ntz.[-(

    Apropo, specifică în articol, ”ă scriu aici blogurile pe care le-am vizitat în ordine alfabetică.” Blogurile care le-ai vizitat azi, săptămâna asta etc. Frumoasă leapsă :-).

    • tu esti in readear de cateva luni. deaia nu apari acolo :-??

      cat despre lista, blogurile pe care le-am vizitat de cand am formatat pc-ul (acum aproximativ o luna)

  2. Ce treaba are readerul aici, miciunica? :) Oricum din reader te trimite pe pagina omului si apare acolo, in history :) Everzor, sa stii ca nu te citeste, de fapt a dat delete la blogul tau din start cu totul :P
    .-= Ultimul articol al lui Neamtu’ – Vrum! vruuuum! =-.

      • Pai eu am setat sa-mi deschida feeddemonul linkurile in browser extern si evident ca ramane in history…
        .-= Ultimul articol al lui Neamtu’ – Blogurile din browserul meu =-.

      • eu am setat sa-mi deschida link-urile intr-un nou tab din browserul feeddemon. deaia nu se pastreaza history :d

    • uite, tu nu apari la mine, cu toate ca intru sa te citesc… :(
      .-= Ultimul articol al lui Neamtu’ – Blogurile din browserul meu =-.

  3. Frumoasa ideea. Ma bucur ca ma aflu la tine in arhiva :D
    .-= Ultimul articol al lui Lungu Alin – Ce faci cand esti amenintat ? =-.

  4. *in urma acestui articol alle s-a retras intr-un colt si a inceput sa planga, devenind o emo autentica*

    a ba nu ;;)
    .-= Ultimul articol al lui Alle – aşa; =-.

  5. mda, e o leapsa mai interesanta ;) Eu le deschid din blogroll exclusiv, nu stau de readere
    .-= Ultimul articol al lui Alexander – Spam cocalaresc =-.

  6. Este ma m-ai vizitat !

    Eu te citesc zilnic. Imi place blogul tau!
    .-= Ultimul articol al lui vladinho – Romance sexy 126 =-.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *