O campanie publicitară excelentă pentru Dacia făcută în Italia

Mie încă nu-mi vine să cred că-i reclamă pentru un produs românesc. :)) Şi îmi vine să mă întreb de ce la noi nu se pot face astfel de campanii publicitare.

via Hoinaru

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4175

4 comentarii

  1. Imi place foarte mult reclama, pacat ca nu-i in Romania. Acolo unde se vand masini , se fac si reclame bune, nu? Italia este o piata unde se vand masinile Dacia a naibii de bine.

    • Da, da. Bună logica asta cu „acolo unde se vând maşini se fac şi reclame bune”.

  2. Am scris si eu despre reclama respectiva si e chiar foarte buna, mai ales ca e facuta unui produs „romanesc”.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *