Mi se pare foarte tare spotul făcut de Vodafone cu Ghiță și Cabral în străinătateCristian Florea8 iulie 2015MulţimePrima pagină Mulţime Mi se pare foarte tare spotul făcut de Vodafone cu Ghiță și Cabral în străinătateAre glume bune, puse acolo unde trebuie. :)) P.S: În caz că n-ai văzut, Ghiță Ciobanul și Vodafone au câștigat niște premii la Cannes Lions 2015.Distribuie articolul Whatsapp Messenger Telegram Facebook Linkedin Cristian Florea🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024 🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi ✅ 15+ ani de experiență în mediul digital Articole: 4176 Vezi în continuareCum îți deblochezi iPhone-ul dacă ți-ai uitat parola8 site-uri utile despre care ar trebui să știiSamsung Galaxy S26 Ultra și Galaxy S26 | Merită să faci upgrade?
În afară de aia cu bulz, a mai fost vreo glumă? :P
– Auzi, Ghiță, tu n-ai mai ieșit din țară, nu?
– Ba da, am fost în Țara Hațegului. :))))
offtopic: cum se numeste pluginul de comment rating? caut de 2-3 zile unul bun…
WordPress Comment Rating: