
Cum ar fi fost mașinile fără lucrurile inventate de femei
Am văzut la Mircea spotul făcut de FIAT cu ocazia Zilei Internaționale a Femeii, despre cum ar fi fost mașinile fără lucrurile inventate de femei. Și pentru că mi-a plăcut mult, m-am gândit că e o ocazie bună să-l pun și…
