Cine-a inventat uscătorul de mâini?

Nu ştiu dacă aşa se numeşte, dar după ce o să vă explic, o să înţelegeţi. Sţiţi maşinăriile alea foarte gălăgioase care se găsesc prin majoritatea băilor din pub-uri, hoteluri, sau restaurante, menite să te usuce pe mâini după ce te-ai spălat?

Ei bine, eu n-am să înţeleg niciodată ce caută chestiile alea acolo. Ăia de le-au cumpărat nu s-au gândit că tre’ să stai o grămadă ca să ţi se usuce mâinile la o chestie din aia şi că omul n-are răbdare în acest sens? E chiar atât de greu să cumperi nişte şerveţele, ceva, ca să pui acolo?

Sau poate or fi făcute ca să te enervezi şi să nu mergi mai mult de-o dată la baie?

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4148

5 comentarii

  1. Nu știu în ce pub-uri/baruri umblii tu, dar pe unde umblu eu sunt uscătoare de mâini foarte performante și în 5-10 secunde ești (aproape) uscat pe mâini. Îmi pare rău de tine…

    • Mie nu-mi vine să cred că în 10 secude îţi poate (aproape) usca un aparat din ăla mâinile. Îmi pare rău de tine…

    • Imposibil sa te usuce in mai putin de un minut, pot paria pe acest lucru deoarece am testat si eu o dracovenie in Bulgaria la Grand Hotel Varna, si sunt o prostie! Tot cu un servetel „nazal” reuseam sa ma sterg.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *