Mai e si hi5-ul bun de ceva

hi5_hai cinciDaca stăm să ne gândim puţin chiar este.

Aseară, din lipsă mare de ocupaţie, m-am logat puţin pe hai faiv şi m-am uiat la câteva poze (nu ale mele). In următoarele cinci minute mai erau doi colegi de-ai mei lângă mine şi căutam tot felul de poze cu piţipoance, cocalari, fraieri, aşa zişi rockeri, ş.a.

Nu vreau sa dau acum nume, exemple, imagini sau altele pentru că am văzut poze ale unor cunoştinţe şi nu vreau să se supere pe mine din această cauză. Mai bine rămân în anonimat cei de care am râs sau pe care i-am admirat (pentru că au fost şi persoane care aveau numai poze de nota 10 :> )

Well … poate vă întrebaţi cum de are Grim hai cinci. Păi … pentru astfel de momente în care îţi vine să te dai cu capul de pereţi de plictiseală sau pentru clipele cand cineva vrea poze cu mine si mi-e silă să răscolesc tot PC-ul ca să caut una. Then, când plictiseala conduce la pauză, unde poţi să tragi dacă nu la hi5-ul plin de tot felul de persoane (mai multe detalii aici).

So … în caz că vă plictisiţi nu ezitaţi să faceţi o vizită pe la „prietenii” de pe hi5. Dacă mai sunteţi cu încă un amic prin preajmă vă garantez că vă veţi distra copios.

Toate cele bune şi la cât mai mulţi haifaiv-işti însetaţi de glorie!

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4159

25 comentarii

  1. Da e si hi cinciu` bun de cate ceva… Am trecut si eu prin experienta de a face haz de necazul hi5-u` altuia :)), si chiar e ok. Poate ne gasim si noi pe hai ceai :)…

    De la mine poti citi: Inca putin…

  2. nu am mai intrat de mult pe contul meu de hi5 si nici nu m’ar pasiona sa intru , de asta s’au facut atatea saituri cu pitzipoance , cocalari , rokeri…

    De la mine poti citi: Gigi a intrat în căcat!

  3. @MadaManu .. poate
    @redandblue .. .prefer sa râd de cei pe care (cica) ii cunosc personal … astfel ii vad „behind the scenes” … pe site-urile de cocalari si pitipoance nu le cunosc pe persoanele (dar asta nu inseamna ca nu mai sunt funny)

  4. din fericire sunt si cocalari si pitipoance cunoscute pe aceste siteuri si ce mai rad :))

    De la mine poti citi: Gigi a intrat în căcat!

  5. @redandblue … atunci e bine … inseamna ca tu cunsoti :> .. e o adevarata mândrie să-ţi vezi pitipoanca preferata pe pitipoanca.org sau mai stiu eu ce alte site-uri

  6. Hi5 a devenit in ultimul timp cel mai mare site de spam si sa nu uit ca pe hi5 gasesti pitzipoace si cocalari la greu :))

    De la mine poti citi: Muzica de club

  7. cred ca hi5-ul este principalul motiv pentru care copiii normali si frustrati s-au transformat dintr-odata in cocalari si pitipoance. Din cauza hi5-ului s-a umplut România de cocalari :-?

  8. In cazul in care nu sunteti informati, haifaivul poate fi si o metoda buna de promovare, un simplu script cu un banner in header la intrare aduce cateva vizite unice pe zi, mai ales daca ai o sora frumoasa la care intra zilnic multi multi admiratori, eu am facut asta, insa m-a spus mamei si a trebuit sa scot scriptu…

  9. PAi , da , este o metoda de a pierde timpul . Mie de exemplu imi place sa pierd timpul facand teme pt hi5 :) e chiar placut cand esti original ^__^ cu o tema proprie :x si hi5-ul este bun pt ca sunt multi oameni care castiga bani din el fapt pt care e Ok .

  10. E tare la hi5 ca vezi ce crede fiecare despre el :)) . Am o colega care , vorbeste singura si e ciudata … Well , pe hi5-ul ei vezi poze numai cu ” kiss me ” . /:)

  11. Vai , Grim ! Cum sa accepti asemenea comentarii ? ‘ cum imi pun tema la hi5? :-? ‘ . =)) . Ce interesaant :)) .
    .-= Ultimul articol al lui Phera . – @ School . =-.

  12. Vreau sa anunt fericit ca a inceput decaderea HI5-ului!!! Da, asa e! Azi facuse o pitipoanca o poza in apropierea mea si am auzit-o spunand:”pe asta o pun pe hai faiv!” La care restul haitei de pitipoance a sarit: „Pe facebook fataaah!”
    S-au mutat toti pe facebook…

  13. Mda..hi5`u era chiar popular inainte..si nu stiu din ce cauza a decazut in fata fb`ului ..si eu am renuntat la hi5..dar nu sa ma mut p fb ca vai doamne cn are hi5 ii taran sau cocalar…mi`am sters contu pt ca pt mn nu avea rost sa pun poze p internet..si am renuntat..dar in nici`un caz sa ma mut p fb!..>:D<:*:* …voi sincer dc v`ati sters contu` de hi5??…poate o sa se repete soarta=))..poate in viitorul apropiat o sa renunte toti la fb pentru twitter/myspace/ etc…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *