Cam cât de tare e reclama asta filmată de Ford la fabrica din Craiova?Cristian Florea9 iunie 2015MulţimePrima pagină Mulţime Cam cât de tare e reclama asta filmată de Ford la fabrica din Craiova?Ford se bucură că a produs la Craiova 400.000 de motoare. Și a făcut un clip super fain cu ocazia asta. Merită fiecare secundă din cele 6 minute. :Dhttp://youtu.be/4ZQSBt8-rgIde la RaduDistribuie articolul Whatsapp Messenger Telegram Facebook Linkedin Cristian Florea🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024 🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi ✅ 15+ ani de experiență în mediul digital Articole: 4159 Vezi în continuareCum îți deblochezi iPhone-ul dacă ți-ai uitat parola8 site-uri utile despre care ar trebui să știiSamsung Galaxy S26 Ultra și Galaxy S26 | Merită să faci upgrade?
eu am auzit ca uzina aia se restructueaza din ce in ce mai mult…