Ceva rapidCristian Florea9 iunie 2009Mulţime11 iunie 2026Prima pagină Mulţime Ceva rapid– Băi Grim, poza asta o am şi eu pe desktop – Exact la fel mă? – Da mă, fix la fel! – Aha … dar ştii ceva? – Ce? – Tot mai şmecheră e a mea – Păi cum mă dacă e la fel? – E pe desktopul meu deaiaDistribuie articolul Whatsapp Messenger Telegram Facebook Linkedin Cristian Florea🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024 🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi ✅ 15+ ani de experiență în mediul digital Articole: 4159 Vezi în continuareCum îți deblochezi iPhone-ul dacă ți-ai uitat parola8 site-uri utile despre care ar trebui să știiSamsung Galaxy S26 Ultra și Galaxy S26 | Merită să faci upgrade?
Si asta ce ar vrea sa insemne ? Se da seama ca e mai ‘smechera’ pt. ca e pe desktop-ul tau,dar mie nu mi se pare amuzant . :-??De la mine poti citi: Akinator – Web Genius
Kind of: „nu conteaza cum arata haina, important e cine o poarta”, un adevar general. Funny pt un post atat de scurt… dar e reala „discutia”?De la mine poti citi: Alcoolul
Sec, dar mi-a dat un zambet cand am terminat de citit :))De la mine poti citi: Conflictele dintre bloggeri
De ce?Aaa, stiu de ce. Tu ai „_” intre cele 2 cuvinte ce te reprezinta pe net, iar Chuck Norris e fara „_”, de altfel ar arata urat „Chuck_Norris”. ;))De la mine poti citi: Sunt fericit
Pai, da-ne si noua poza, sa vedem smecheria! Bafta!De la mine poti citi: Cum sa descarci orice video de pe net (1)
@Paul … smecheria nu e cine stie ce, era un copac.Uite ca-l poti vedea aici@Adi … zici ca tu esti fiul lui Chuck Norris?Vezi … aminteste-i lu’ tac-tu ca nici acum nu mi-a dat cei 1000$ cu care l-am imprumutat
:))
Si asta ce ar vrea sa insemne ? Se da seama ca e mai ‘smechera’ pt. ca e pe desktop-ul tau,dar mie nu mi se pare amuzant . :-??
De la mine poti citi: Akinator – Web Genius
=))
De la mine poti citi: Mmmm
Kind of: „nu conteaza cum arata haina, important e cine o poarta”, un adevar general.
Funny pt un post atat de scurt… dar e reala „discutia”?
De la mine poti citi: Alcoolul
ok. asta chiar e amuzant :))
De la mine poti citi: Oximoronul
Sec, dar mi-a dat un zambet cand am terminat de citit :))
De la mine poti citi: Conflictele dintre bloggeri
Vorba lui Serginho … e sec, nu stiu ce ar putea sa ti se para prea amuzant. Acum depinde :)
Da. Discutia chiar e reala
Fac pariu ca mai smechera e pe desktopul lui Chuck Norris!
De la mine poti citi: Sunt fericit
=)) tare
De la mine poti citi: Ratati pe youtube?
De ce?
Aaa, stiu de ce. Tu ai „_” intre cele 2 cuvinte ce te reprezinta pe net, iar Chuck Norris e fara „_”, de altfel ar arata urat „Chuck_Norris”. ;))
De la mine poti citi: Sunt fericit
eu is mai tare ca Chuck Norris :))
ma bucur ca incepe lumea sa-si dea seama de ce sunt atat de tare :>
cheers! :)>-
Pai, da-ne si noua poza, sa vedem smecheria!
Bafta!
De la mine poti citi: Cum sa descarci orice video de pe net (1)
Eu sunt fiul lui Chuck Norris ! ;)
:)))=))
De la mine poti citi: Povestire #1
@Paul … smecheria nu e cine stie ce, era un copac.
Uite ca-l poti vedea aici
@Adi … zici ca tu esti fiul lui Chuck Norris?
Vezi … aminteste-i lu’ tac-tu ca nici acum nu mi-a dat cei 1000$ cu care l-am imprumutat