Planul meu pentru 2010

Haideţi să vă spun ceva: am intrat pe PlanulMeu.ro şi mi-am pus şi eu planul, ca mai apoi să-l uploadez şi pe YouTube.

Care sunt planurile voastre pentru 2010?

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4159

34 comentarii

  1. Planul meu pt 2010? Poi…
    Un laptop… Un telefon Touch, Un skate, o minge de basket, sa termin clasa a 9-a :)). Si planurile continua…

    • bai, eu castig deja. dar nu e inca deajuns cat pentru un telefon cu touch. cu toate ca daca as strange doua-trei luni as avea. dar cine strange? :))

    • mi s-a atras atentia de prea multe ori. aveam ceva cu ei .. ii faceam de ras pe twitter :))

      deja unii credeau ca le port pica sau ca am o problema cu toata jumatatea de blogosfera care face asta :))

  2. Si cam cat zici ca faci?
    Asa, pe luna? ca ma-s baga si io:D E criza, avem nevoie si orice mijloc de a scoate bani e primit.

  3. :-? chiar nu vrei asha multe…pana in martie se indeplineste partea cu telefonul daca vei reusi sa fii putin mai cumpatat (se numeste „savings”):))…
    good luck:D

    • aici ai dreptate. am facut un calcul … daca strang banii castigati din 3 luni, imi iau un telefon cu touch si-mi mai si raman :))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *