Am fost turist în oraşul meu. Şi nu, asta nu-i o metaforă.

Vorbesc serios, chiar am făcut-o pe turistul în Focşani. Şi m-am distrat de minune!

Mai ştiţi când vă rugam să mă ajutaţi să realizez cele mai nebuneşti poze? Ei bine, cu ajutorul Amaliei şi a lui Liviu, le-am făcut.

Proiectul We are tourists are ca scop promovarea celor mai frumoase şi mai urâte locuri din oraşele de pe hartă, prin trollarea turiştilor de pretutindeni. Altfel spus, noi facem pe turiştii în oraşele noastre, ca să ne distrăm şi să realizăm cele mai comico-turistice poze.

Poziţia trebuia să fie aceeaşi, ca la armată, iar restul în jurul nostru putea să se desfăşoare în voie. Aşa am făcut pozele de aici.

Aparatul foto cu care am realizat fotografiile o să meargă acum la Bârlad, iar la sfârşit, oraşul cu cele mai faine poze îl va primi cadou.

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4159

4 comentarii

    • Mulţumesc! Sper să fii turist în oraşul tău, că tare mi-ar plăcea să schimbăm impresii ca de la blogger-turist la blogger-turist.

  1. Astept cu nerabdare sa fac si eu putin pe turistul prin Craiova :D dar din ce vad e ultima localitate in care va ajunge aparatul foto… asta e…

    • Mai durează puţin, dar sigur te vei distra o grămadă. Abia aştept să văd pozele. :D

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *