Luni şi vineri sunt la fel
Cel puţin pentru mine da. Şi nu cred că sunt singurul. Dacă luni este începutul unei noi săptămâni, iar vineri sfârşitul acesteia, pentru marea noastră majoritate chestia asta nu înseamnă nimic altceva decât bad mood sau chef de nimic. Dacă…
