Băi, când scrii, n-o faci (doar) pentru mine
E aiurea. Sunt întrebat de unii (nu dau nume) ce părere am despre articolele de pe blogurile lor. Şi nu, nu întreabă la general. Au grijă ca la fiecare articol în parte să-mi spună: „am scris ceva nou. intră puţin…
