Primul păcat de când e Crăciunul
Astăzi l-am făcut şi nu-mi pare rău. Dacă am fost întâmpinat cu nesimţire, cu acelaşi lucru am şi răspuns. Veneam de la antrenament, s-a întâmplat acum vreo oră şi jumătate. Într-o Dacie parcată pe marginea drumului, lângă trotuar, un nene…






