Ca să nu rămână neclarificat
Ieri, pe twitter, mi-a fost reproşat, subtil bineînţeles, faptul că nu prea comentez pe bloguri. Aveam de gând să scriu asta încă de acum câteva zile, dar am aşteptat o revoltă, sau un fel de manifestare palpabilă. Iar pentru că…
