Ceva nou

O melodie chiar. Si nu orice melodie, ci una tocmai descoperită care mi-a câştigat respectul din prima!

Deşi nu prea îmi stă în fire să pun filmuleţe de pe YouTube pe blog sau să ascult formaţii ca Zero, cred că datorită melodiei despre care vorbesc am s-o fac. Momentan este printre preferatele mele, chiar dacă nu ştiu cât va mai dura. Este bună pentru adolescenţi în general sau pentru cei care au chef de o melodie care să-i binedispună.

Vă invit să ascultaţi Zero – Amo Amo

Audiţie şi vizionare plăcută!

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4148

15 comentarii

  1. soper melodia, parca mam saturat de dance si remix-uri aveam nevoie de asa ceva :x
    gud Grim

    De la mine poti citi: Voltaj- Vara trecută

  2. E veche melodia, chiar din 2008, dar e foarte frumoasa. Ieri am cumparat albumul .Zero :X de la Diverta. Merita ascultat si cumparat ! ;)

  3. =D> bv pentru piraterie :))
    Cat despre mel/video… nu e genul meu, nici nu ma asteptam sa-mi placa :P Apreciez videoclupul in schimb, chiar se vede ca e muncit.
    btw.. se putea sa nu se bage Marutza ca musca-n lapte?

    De la mine poti citi: Alcool vs Iarbă

  4. Am scris si un articol despre marutza si altii.. ms pentru idee :)) daca nu vedeam videoclipul nu scriam asta azi :P

    De la mine poti citi: Oameni rataţi…

  5. Cu un nume ca „0” nu stiu ce sa zic :)) dar suna binisor..

    De la mine poti citi: Analfabeti ?!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *