Cine vrea o tabletă Asus Nexus 7 sau un scaun cu masaj?

Am ocazia să jurizez un concurs care are ca premii o tabletă Asus Nexus 7 şi un scaun care-i atât de deştept, că ştie să-ţi facă masaj. Dacă tot îl jurizez, ar fi fost tare anapoda să nu vă spun şi vouă de el, nu?

asus-nexus-7-si-scaun-cum-masaj

Singura condiţie pe care trebuie s-o îndepliniţi ca să puteţi participa e să aveţi un blog. Ştiu, ştiu, le-ar fi plăcut şi celorlalţi să participe, dar, vorba filmului: „Viaţa e complexă şi are multe aspecte”. :))

Pe scurt, va trebui să oferiţi un feedback site-ului gimo.ro, iar dacă scrieţi cel mai bine argumentat feedback, aţi câştigat.

Toate detaliile despre concurs le găsiţi aici.

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4157

21 comentarii

  1. E un feedback si cu bune si cu rele? Ca m-am uitat pe site vreo 5min si sunt cateva chestii de mentionat, nu tocmai pozitive, iar daca se cauta doar aprecierile, atunci nu ma bag. :D

    • Cu bune şi cu rele, că altfel s-ar numi laudă, nu feedback. Eu punctez cele mai pertinente articole. Dacă zici numai de bine, înseamnă că vrei doar să ne linguşeşti şi o să-ţi dau punctaj minim. :)

  2. Scaunul e al meu :D Partieeeee :))

    Lasand gluma la o parte, poate ma bag la concurs. O sa vad cand ma intorc din concediu daca imi aduc aminte de el.

  3. Până pe 23 februarie zici? Mno, bun. Să scap de sesiune și fac o analiză amanunțită. Tableta aia îmi fac cu ochiul, deși n-aș zice nu nici scaunului, că mai am probleme cu spatele. :D

  4. Dacă nu o fi „de scaun” :) articolul meu de aici hai să zicem că nu mi-ar displace nici tableta :)

    Știu, l-am înscris unde trebuie :), că înscrierile nu se fac la tine pe blog după cum am văzut.

  5. Buna seara,

    Am postat si eu linkul pentru participarea la concurs pe site insa e sub moderare. Se va ocupa cineva de el ca sa devina vizibil pana la data limita pentru participare, avand in vedere ca e weekend?

    Il voi posta si aici daca este ok

    Multumesc!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *