De ultimă oră

Scurt:

– de două luni mă chinui să fac reţea între PC şi laptop, folosind modemul de la UPC. Nu vrea! Declar în faţa întregii naţiuni că mă las bătut.

* acest articol pare a fi cel mai scurt din toată istoria mea bloggeristică. Printre altele, participă la concursul „Ma las pagubas” organizat pe blogul lui Neamtu’

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4157

12 comentarii

    • @Neamtu’, si la mine acasa a mers o perioada exact ca la tine. dar la un moment dat n-a mai vrut sa mai mearga. si de atunci ma tot chinui sa-l fac sa vrea

  1. Incearca sa configurezi IP`ul la Local Area Connection – Internet Protocol – 192.168.xxx.xxx / 255.255.128.0 . La mine asa a disparut Limited or not connectivity.

    • @A.Dragos, de ce crezi ca am participat la concursul organizat de neamtu’? Daca nu castig, o sa-mi cumpar un router :D

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *