Cum ar fi să existe și la noi doze de Coca-Cola cu care să-ți faci tatuaj?

Am salvat de aproape o săptămână clipul de mai jos. Mi-a plăcut mult ideea și am ținut neapărat s-o arăt și celor care citesc ce mai scriu eu pe-aici.

http://youtu.be/zt9SZo5ZfZU

Cum ar fi să-ți poți face tatuaje și cu dozele de Coca-Cola de la noi? Dar nu cu nume de familie, ci cu diverse cuvinte reprezentând hobby-uri, spre exemplu. :D

sursa

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4176

6 comentarii

  1. Dincolo de mesajul emoționant al campaniei, la noi cel mai probabil am vedea Tramp Stamp…cu nume sau hobby. Cum vrei tu :D

  2. Oare cum s-or pune tatuajele alea? Peliculă subțire de ce naibii, de, combinată cu pielea caldă și cola rege gheațp, se lipoește pe piele.
    Frumoasă campania, însă n-ai să vezi așa ceva prea curând. E doar de promo și atât, e scump să faci o doză d-asta minune…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *