Iacă plec

Este ora patru într-o dimineaţă destul de răcoroasă şi umedă. După doar trei ore de somn mă pregătesc, fără nicio grabă, de plecare.

La 5:24 trenul va părăsi gara Focşani iar la 7:35 va sosi în gara Roman, judeţul Neamţ. Se anunţă chef şi voie bună la blog meet motiv pentru care nu ştiu dacă ne vom citi prea curând.

Voi încerca totuşi un articol în cursul zilei de azi, sau mâine (pentru că îmi iau laptopul cu mine) dar nu promit nimic. Totodată voi încerca să ţin up update-urile în legătură cu meetingul pe twitter. Asta dacă vă interesează.

În rest, bună dimineaţa pentru când citiţi articolul şi week-end plăcut!

Poate mă intâlnesc în tren cu vre-un blogger. Mi-ar face plăcere.

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4159

16 comentarii

  1. Bai ce rau imi pare ca nu am putut sa ajung si eu , munca asta :( . Hai sa va simtiti bine pe acolo si sa fiti cuminti :)
    .-= Ultimul articol al lui Perfu – Cum se promoveaza un blog nou facut =-.

  2. Si unde stai pana la blogmett? Eu ajung in oras pe la 14:00 , daca nu ai nimic de facut poate ne vedem de pe atunci.
    .-= Ultimul articol al lui RedAndBlue – De ce sunte fetele nervoase? =-.

    • stau la neamtu … dar ma rog, daca vrei sa ne vedem .. facem de-un „before blogmeet” in 3 sau vedem noi :))

      • Pai la 2 eu is in Roman. Daca e ceva il sun pe neamtu. Oricum eu mai trag cu ochiul pe la terasa , poate il vad , ca pe el il cunosc , doar e vedeta tv :D
        .-= Ultimul articol al lui RedAndBlue – De ce sunte fetele nervoase? =-.

  3. Distracţie plăcută. Poate o să fie să ne vedem şi-n Iaşi cu vre-un meet.
    .-= Ultimul articol al lui Everzor – Căderea twitterului a provocat discuţii… la propriu =-.

    • poate o sa fac vre-o abatere de la drum si maine in loc sa ma duc acasa vin la Iasi .. dupa care plec acasa :)) totusi nu promit nimic

  4. Suna interenta oferta cu Tg Jiu , sunt foarte multi bloggeri de acolo si chiar sar merita sa fie si pe acolo un blog meet :)
    .-= Ultimul articol al lui Perfu – Imi place … =-.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *