Apple a făcut ceva foarte ciudat. A lansat un laptop de 3.500 de lei, cu un procesor de telefon. Partea și mai ciudată este că bate laptopurile cu Windows din zona asta de preț și probabil o să devină cel mai bine vândut laptop din următorii ani. Uite de ce spun asta.
Dacă ți-a plăcut clipul de mai sus și vrei să fii la curent cu toate clipurile pe care le public, te invit să dai subscribe aici.



