Na că avem şi noi

snowflakes_fulgi-de-zapada_iarna_ningeCum ce? Zăpadă! Numai TheBes7 să se bucure? Acum ninge şi la Focşani, ba chiar foarte frumos.

De vreo jumătate de ora (cred) a început să fulguiască din ce în ce mai tare…acum a devenit o ninsoare în toată firea cu fulgi mari, frumoşi, care se îndreaptă nu foarte grăbiţi spre pământ. A început deja să se aşeze cât de cât şi am făcut primii bulgări din acest an :>

Cine zicea că n-avem Crăciun fără zăpadă când afară e o vreme atât de „iernoasă”?

Moşule, thanks pentru zăpada din acest an :))

La voi ninge?

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4148

19 comentarii

  1. La mine a nins de ieri noapte iar acum cred ca zapada e de jumatate de metru , chiar si mai mult in unele locuri…supeeeeer

    De la mine poti citi: Urare

  2. :) sa stii ca sunt invidios pe tine ! la mine nu ninge:(( Dar este un ger….

    De la mine poti citi: Pantofi la doar 10 mil.de dolari

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *