Organizatorii Cupei Mondiale de Rugby ne-au urat la mulţi ani de 1 Decembrie

Cum să nu iubeşti rugby-ul când vezi că organizatorii Cupei Mondiale, din respect pentru ţara noastră, ne urează la mulţi ani pe conturile din Social Media cu ocazia zilei de 1 Decembrie? Nu ştiu dacă la alte sporturi se întâmplă asta, dar la faze de acest gen chiar îţi vine să le laşi un comentariu şi să le spui că eşti mândru că eşti român.

 

 

 

 

 

Aceleaşi mesaje apar şi pe Twitter. :D

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4176

2 comentarii

  1. nu cred ca se intampla si prin celelalte sporturi. Nu degeaba se spune ca rugby-ul este sportul gentlemanilor

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *