![Știri din Social Media [31] 5 | Cristian Florea Știri din Social Media](https://cristianflorea.ro/wp-content/uploads/2019/05/stiri-din-social-media.jpg)
Știri din Social Media [31]

Cum împarți clipurile de pe YouTube în capitole și de ce să faci asta
Uite două recomandări de aplicații (una pentru iPhone, cealaltă pentru Android), care te vor ajuta să setezi o alarmă pentru atunci când cineva îți scoate telefonul de la încărcat.
Ele vor fi utile mai ales atunci când îți încarci telefonul la birou sau într-un aeroport și nu vrei să ți-l scoată nimeni. Pentru că dacă-l vor scoate, va începe să sune telefonul până când vei veni tu să-l dezactivezi sau până când va fi conectat la loc. 😁
Dacă ți-a plăcut clipul de mai sus și vrei să fii la curent cu toate clipurile pe care le public, te invit să dai subscribe aici.




