Asta e vestea pe care o așteptăm de mult: în 2026, vom avea Siri în română. Cel puțin așa ar trebui să fie. Hai să vezi de ce spun asta.
Dacă ți-a plăcut clipul de mai sus și vrei să fii la curent cu toate clipurile pe care le public, te invit să dai subscribe aici.



