De ce este atât de cald în Europa vara asta

În clipul #casastiti de săptămâna asta m-am gândit să răspund la întrebarea „De ce este atât de cald vara asta?”. Asta pentru că într-una dintre zile mi-am pus eu întrebarea și, dacă tot am căutat răspunsul, m-am gândit să-l și salvez într-un clip video. Îl poți urmări mai jos:

Dacă ți s-au părut utile informațiile și dacă vrei să fii la curent și cu alte clipuri de acest gen, te invit să dai subscribe aici.

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4175

2 comentarii

  1. Ideea e ca oamenii nu sunt constienti de gravitatea situatiei, sau chiar daca sunt constienti nu au ce sa faca. Multe companii in prezent nu accepta ideea sa nu vii la munca sau sa lucrezi acasa doar pentru ca e cald, pentru ca in prima faza pare o scuza penibila. Ca sa nu mai vorbesc despre scoli unde o lipsa pe motiv de caldura nu e acceptata sub nicio forma.
    Ar trebui (cel putin in Romania, caci despre asta vorbesc) sa se creeze o „cultura a caldurii” daca o pot numi asa, o cultura in care toti sa fie mai constienti de ce se intampla. Insa din cate am vazut, daca nu vine ca norma oficiala, acest lucru nu se intampla.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *