
Să nu dăruieşti flori, că se ofilesc!
Ţin minte fiecare exclamaţie de genul ăsta pe care-am auzit-o vreodată şi fiecare aşa-zisă dispută pe care-am pornit-o de-aici, iar asta pentru că florile, păstrate cum trebuie, rămân amintiri. Nu spun că nu se ofilesc, spun că dacă se ofilesc…




