
Logitech MX Master 3S – cred că începe să-mi placă prea mult mouse-ul ăsta 🤔
După 7 ani de Apple Magic Mouse, am testat mouse-ul Logitech MX Master 3S și mi-a cam plăcut. Iată în clipul de mai jos de ce 😁 Dacă ți-a plăcut clipul de mai sus și vrei să fii la curent…














