Na că mai câştig şi eu
Este vorba despre concursul organizat de SebyBlog şi de review-ul pe care i l-am făcut pentru a participa. Este al doilea concurs la care am participat în toată cariera mea de blogger, primul ne-a cam dezamăgit pe toţi participanţii pentru…
