Lasă loc de comentarii, cel puţin dacă de asta ai nevoie
Se plângea cineva, nu mai ţin minte exact cine, acum foarte mult timp, de faptul că a primit o grămadă de RT-uri pentru un articol (în jur de 30 dacă nu mă înşel), dar niciun comentariu, nereuşind să-şi explice fenomenul.…
