Ce ziceam? Că firmele mari se mută în online?
Teoretic aşa ar trebui, pentru că s-ar adresa unui număr mult mai mare de oameni. Fiecare firmă în parte şi-ar contura brand-ul mult mai bine cu o prezenţă bună în online. Ah, am spus „bună”? Voiam să spun „prezenţă” şi-atât.…


