GrimTheme a ajuns la versiunea a doua
De vreo două zile muncesc la ce vedeţi voi acum pe blog. Mereu mi-am zis: „Grim, axează-te pe conţinut, mai lasă-le naibii de theme!” şi niciodată n-am reuşit să mă ţin de cuvânt. Câteva detalii? Am folosit structura themei care…
