Suntem atât de mulţi, că toţi vor să ni se alăture
Emil Boc îşi face blog. Ion Iliescu a făcut-o de mult. Traian Băsescu, are şi el o pagină pe internet, plus un cont de twitter. Vedetele, şi ele, încep să-şi facă bloguri. Tot mai multe persoane mai mult sau mai…


