Îmi arată şi mie cineva o instituţie de învăţământ cu site 2.0?
Mereu am avut o problemă cu site-urile şcolilor, liceelor şi facultăţilor. De ce toate trebuie să arate în 2011 ca şi cum ar fi fost făcute în 1997? Îmi poate arăta şi mie cineva un site a unei instituţii de…












