Categorie Mulţime

social media camp

Vacanța activă pe care o merităm cu toții

Când făceam atletism de performanță, aveam o singură perioadă în an în care nu făceam antrenamente. Era vacanța noastră, a sportivilor. Avea loc în vară, după ce se încheiau Campionatele Naționale (adică prin iulie – august). Cu toate că se numea „vacanță”,…