Cum am ajuns să iubesc Facebook-ul
Nu, nu sunt dependent de Facebook, deşi îmi place la nebunie. Iubesc ideea în jurul căreia a crescut, îmi place socializarea (fie ea şi online) şi îmi place şi platforma pe care a fost dezvoltat site-ul (cu unele excepţii), dar…

