Categorie Mulţime

Zâmbim, deci suntem imaturi

Să-mi explice şi mie cineva de când maturitatea în gândire are legătură cu râsul, vă rog. Astăzi am întâlnit o tipă care susţinea sus şi tare că dacă râzi la bancuri, glume, sau mai-ştiu-eu-ce filmuleţe, nu te poţi numi om…

#winetweetmeet la Focşani

Vă mai amintiţi de blogmeet? Ei bine, cred că ar fi timpul să facem o nouă întâlnire. Ceva micuţ, între vrânceni, în care să ne punem ideile cap la cap. În principiu, dorim să atragem cât mai multă lume care…