Postasul vs cainele
Ieri dimineata (ora 11:40) ma indreptam linistit spre casa..pe drum am vazut postasul care mai avea de lasat corespondenta la cateva scari si ajungea si la mine. (pana aici totul e normal) Deodata un…caine pichinez(daca se poate numi caine) a…

