
Tu de când nu ţi-ai mai curăţat tastatura?
Ieri l-a pălit pe Grim o poftă de curăţenie. Şi nu orice fel de curăţenie, ci o eliberare a laptopului de praf şi mizerie. De desfăcut, nu l-am desfăcut, pentru că nu-s doctor în laptopuri şi nu vreau să stric…
