
#uniţipozăm trofeul Champions League
Pe principiul „vacanţa se termină numai când mă opresc din călătorit”, duminică am plecat împreună cu Marius Matache spre Timişoara, pentru că luni, de la ora 11:00, trebuia să fim la Vama Nădlac, să întâmpinăm ceea ce vedeţi în poza…













