
În 1968 nu făceam filme chiar rele
M-am uitat aseară la „Vin cicliştii”, un film românesc în regia lui Aurel Miheleş, cu actori ca Dem Rădulescu, Stela Popescu, Puiu Călinescu, Mircea Albulescu, Ştefan Bănică şi Nicu Constantin. E făcut în 1968 şi e despre echipa naţională de…













