
Cum se împachetează o sticlă de vin la Vincon
Ieri, cu sprijinul lui Alin Ioniţă şi la invitaţia celor de la Vincon, am fost împreună cu câţiva colegi din Blogosfera Vrancea să vizităm cramele Vincon de la Focşani şi de la Odobeşti. Eu, curios din fire, am vrut neapărat…














