
Şcoala ne obişnuieşte să nu încercăm lucruri noi
Nu-mi place să scriu despre cât de prost este structurat învăţământul românesc, pentru că oricum ştie toată lumea deja, dar mai fac lucrul ăsta din când în când în speranţa că, într-o zi, ideile mele vor ajunge acolo unde trebuie.…














