Categorie Mulţime

E gata şi noul logo. Cum vi se pare? 15 | Cristian Florea

E gata şi noul logo. Cum vi se pare?

Later edit: Pentru că majoritatea a spus că logo-ul acesta nu e prea ok şi pentru că eu respect şi accept părerile tuturor, am făcut un concurs. După ce am trecut de la floreacristian.ro la cristianflorea.ro şi am modificat şi…