
Unii nu realizează cât noroc avem pentru că există internetul
De vreo câţiva ani încoace se vorbeşte disperat despre cum tehnologia a lăsat oamenii fără slujbe. Aud destul de des pe câte cineva spunând că nişte amărâţi de roboţi au înlocuit zeci de oameni dintr-o companie. Unii o spun revoltător…











