
Încă o dezamăgire din partea presei sportive
Prima dezamăgire a fost când s-a lansat noul bazin de înot şi polo de la Steaua. Am scris aici toată povestea şi n-are rost s-o lungesc mai mult de-atât. Astăzi am participat la evenimentul de lansare al Cupei Coca Cola…













