
Cum a fost salvat de la faliment un sătuc din Japonia cu ajutorul unei aplicații mobile
Am văzut clipul de mai jos ieri, la Mobifest. Mi-a plăcut mult, așa că m-am gândit că merită să-i dedic un articol separat. Cam cât de tare e asta? :D Apropo, dacă vrei să vezi ce-am mai aflat de…














